Skoro zwiedzasz naszą stronę, to znaczy, że interesują cię kwestie związane ze słowem pisanym. O ile oczywiście nie trafiłeś na fictomercial.pl przez przypadek, ale nawet w tej sytuacji możesz znaleźć tu zajmujące treści!

To prawda, że nie jesteśmy jedynym serwisem w Internecie, który może zaproponować ci usługi copywriterskie (i inne pokrewne lub związane z opieką nad tekstami już gotowymi, jak np. usługa redakcji). Co zatem nas wyróżnia? Dlaczego powinieneś nawiązać współpracę właśnie z nami?

Postaramy się odpowiedzieć na te pytania w kilku poniższych akapitach.

W pierwszej kolejności zastanów się, czego oczekujesz od osoby, która przygotuje twój tekst. Czy powinna ona stworzyć tekst poetycki, zachwycający szlachetną formą językową, a może zależy ci na tekście skutecznym (np. w dziedzinie sprzedaży)? Niewykluczone też, że możesz potrzebować tekstu „przezroczystego”, tzn. nierzucającego się w oczy, a może stawiasz na to, by był on tani… Ile potrzeb, tyle odpowiedzi. Każdy z nas jest inny – każde zlecenie ma własny charakter i wynika z odmiennych potrzeb, podyktowanych rozmaitymi czynnikami. To pierwsza rzecz, która nas wyróżnia: podejście indywidualne i elastyczność – umiejętność reagowania na różnorodne potrzeby i oczekiwania klienta. W każde przedsięwzięcie wkładamy tak samo duże zaangażowanie, a powierzone nam zadania wykonujemy solidnie. Nie napiszemy ci „precla” – nie gramy w tej lidze. W fictomercial.pl pracujemy nad tekstami, które są wartością zarówno dla ciebie, jak i dla nas. Jeżeli szukasz kogoś, kto stworzy ci proste zdania zawierające słowa kluczowe, by wyszukiwarka internetowa i jej boty uznały, że zajmujesz się taką czy inną branżą, świadczysz określone usługi lub sprzedajesz dany towar, to… musisz poszukać pomocy gdzie indziej. W fictomercial.pl słowo – powtórzymy to – ma wartość. Wartość rozumianą jako oddziaływanie na rzeczywistość, kreowanie odpowiednich wizji i wyobrażeń – nasze teksty skłaniają do wymiernych przemyśleń i zachowań, pozwalają zatrzymać w pamięci to, co najpiękniejsze.

Nie jesteśmy ludźmi z przypadku. Mówiąc kolokwialnie: to tak nie działa – jeśli ktoś zawoła trzech polonistów i każe im napisać teksty o czymkolwiek, to nie powstaną zestawy słów przejawiające wartość; nie powstaną zdania opowiadające unikalną historię, w której można by w sposób atrakcyjny umieścić konkretną markę czy jej produkt. Do tego rodzaju celów trzeba ludzi z pasją – ludzi, dla których literatura stanowi istotny kawał życia, którzy rozumieją, na czym polega jej struktura i kompozycja, i którzy potrafią, dobierając i wykorzystując odpowiednie narzędzia, tworzyć dla ciebie wyjątkowe teksty (np. w ramach zleceń fictomercialu czy ghostwritingu).

Cały nasz zespół to ludzie, dla których słowo pisane jest nośnikiem jakości – możliwość kreowania za pomocą języka pisanego światów, emocji i wrażeń uznajemy także za wyjątkową szansę na samorealizację. Bierzemy za to pieniądze? Oczywiście tak, bo to nasza praca. Tyle że naprawdę ją lubimy. Co więcej, możemy ci obiecać, że nie będziemy walczyć o zlecenia ceną. Chcemy dostarczać ci teksty wysokiej klasy, obsługiwać cię według najwyższych standardów, a nie szukać oszczędności i obniżać tym samym poziom usług.

Nie zajmujemy się pisaniem od wczoraj. Serwis fictomercial.pl powstał co prawda w 2019 roku, jednak jeśli prześledzisz naszą historię, szybko zauważysz, że z literaturą i słowem pisanym związani jesteśmy już od wielu lat. Po prostu dopiero teraz postanowiliśmy na szerszą skalę zająć się właśnie tą częścią życia literackiego. Mamy też odpowiednie przygotowanie – filologiczne, w zakresie redakcji i korekty, techniczne – by dostarczać ci usług najlepszej jakości.

Jeśli zastanawiasz się, czy fictomercial.pl to serwis właśnie dla ciebie, nie wahaj się zapytać. Napisz do nas. Dane kontaktowe znajdziesz w zakładce Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *