Ghostwriting

Jeżeli oglądałeś film pt. Autor widmo Romana Polańskiego, to musimy cię zawieść. Nasza praca ma niewiele wspólnego ze szpiegowskimi intrygami. Nie jeżdżą za nami smutni panowie w czarnym sedanie. Na co dzień siedzimy przed komputerem lub na spotkaniach z ludźmi, dla których piszemy.

Ghostwriting to pomoc w pisaniu książek. Najczęściej są to książki opisujące i przedstawiające życie realnych ludzi – a więc biografie. Zdarzają się jednak i takie zlecenia ghostwriterskie, w ramach których tworzymy także utwory fikcjonalne (powieści, opowiadania), i nie są to odosobnione przypadki.

Ghostwriting zakłada, że to nie osoba pisząca wskazana jest na okładce książki jako jej autor. W ramach tej usługi zrzekamy się podania naszych nazwisk w publikacji czy wydaniu książki, a na etapie pisania jesteśmy kimś, kto ubiera w odpowiednie słowa historię, którą chcesz opowiedzieć. Ludzie nie są równie doskonali we wszystkim. Kiedy chcesz zoptymalizować swoje finanse, udajesz się do doradcy finansowego lub podatkowego. Jeśli zależy ci na zrzuceniu zbędnych kilogramów, szukasz trenera personalnego. Jeśli chcesz napisać książkę, opowiedzieć ciekawą historię swojego życia – zwracasz się do nas. Pomożemy nie tylko przelać na papier zdarzenia z twojego życia – pomożemy ci także wybrać wydarzenia, które w oczach czytelnika będą zajmujące, ciekawe; które pokażą mu, jaki jesteś naprawdę.

Ghostwriting w naszym wykonaniu nie ogranicza się do tego, że bazujemy na ogólnodostępnych informacjach. Według naszych standardów – kluczem do dobrego, udanego ghostwritingu jest przede wszystkim ścisła, bliska współpraca pisarza ze zleceniodawcą. Pomiędzy obojgiem powinna nawiązać się nić porozumienia, powinno zrodzić się wzajemne zaufanie, powinna dać o sobie znać tak zwana „chemia”, która sprawi, że pisarz będzie w stanie nadać myślom drugiego człowieka odpowiednią formę pisaną, np. literacką.

Jeśli chcesz poznać szczegóły świadczenia usług ghostwriterskich w serwisie fictomercial.pl, skontaktuj się z nami – skorzystaj z danych kontaktowych widniejących w zakładce Kontakt.