Zastanawiałeś się kiedyś, jak to się dzieje, że niektóre przemówienia pamięta się latami, a inne odchodzą w niebyt już chwilę po ich wygłoszeniu? Czy chciałbyś być w grupie ludzi, o wystąpieniach których krążą legendy, a wszyscy proszą cię, byś to ty stanął na podwyższeniu podczas uroczystości – byś to ty ją rozpoczął, poprowadził…?

A może jest zupełnie odwrotnie? Może wystąpienia krępują cię, a konieczność powiedzenia kilku zdań przed szerszym gronem słuchaczy spędza ci sen z powiek?

Bez względu na to, do której grupy należysz – bez względu na to, czy jesteś politykiem, urzędnikiem, czy zajmujesz kierownicze stanowisko w przedsiębiorstwie, działasz w organizacji pozarządowej – jeśli tylko potrzebujesz wsparcia w przygotowaniu ciekawego, poruszającego, trafiającego do odbiorcy przemówienia: jesteśmy dla ciebie.

Speechwriting to usługa polegająca na opracowaniu koncepcji i przygotowaniu wielorakich przemówień. Mogą mieć one bardzo różny charakter – od podziękowań po orędzia. Wspólnie określimy, jaki typ komunikatu będzie najlepiej odpowiadał na twoje potrzeby – który rodzaj przemówienia najcelniej wkomponuje się w konkretną sytuację i kontekst, z którymi przyszło ci się zmierzyć.

Do każdego zadania podchodzimy w sposób indywidualny. Wiemy, że każdy człowiek jest inny, ma inne uwarunkowania i potencjał krasomówczy. Dlatego też poza przygotowaniem tekstu przemówienia możesz liczyć z naszej strony także na wsparcie retorskie. Pomożemy przygotować ci się do wygłoszenia tekstu, by słowa i przesłanie nie tylko wydobywały się z twoich ust, ale byś poruszał zgromadzonych swoją postawą, intonacją, tembrem, gestykulacją i mimiką.

Jeśli chcesz poznać szczegóły usług speechwriterskich, skontaktuj się z nami – zapraszamy cię do odwiedzenia zakładki Kontakt.