Fictomercial.pl to serwis internetowy, za pośrednictwem którego możesz korzystać z naszych usług w kilku obszarach. Są to w szczególności:

  1. Świadczone przez nas usługi pisarskie. Nie jesteśmy jednak dostawcą typowych, popularnych w dzisiejszych czasach usług copywriterskich, tekstów SEO, opisów produktów na strony internetowe, itp. Słowo pisane ma dla nas większą wartość niż narzędzie sprzedaży. Zajmujemy się usługami z zakresu fictomercialu (stąd nazwa serwisu), o których szerzej możesz poczytać TUTAJ. Świadczymy także usługi ghostwriterskie (TUTAJ) oraz speechwriterskie (TUTAJ).
  2. Usługi pisarskie związane z przygotowywaniem prawidłowych, czytelnych instrukcji, opisu procedur, warunków gwarancyjnych i innych tekstów formalnych, których precyzyjne wykonanie jest kluczowe nie tyle z literackiego, co prawnego punktu widzenia. Więcej o tego typu usługach przeczytasz TUTAJ.
  3. Usługi redakcji i korekty tekstów literackich. Więcej o tego typu usługach przeczytasz TUTAJ.
  4. Inne usługi okołopisarskie, zgodnie z indywidualnymi ustaleniami.

Dla przygotowywanych przez nas tekstów (choć nie tylko) świadczymy także usługi typu maintenance. Rozumiemy przez to utrzymywanie i udostępnianie tekstów na naszych serwerach w specjalnie do tego przygotowanym serwisie. Na twoje życzenie udostępniamy teksty wszystkim odwiedzającym serwis użytkownikom lub tylko tym, którym nadasz dostęp do nich (np. osobom, które zakupią dostęp do twoich tekstów).

Jeśli twoje potrzeby pisarskie wykraczają poza opisane wyżej ramy, skontaktuj się z nami. Z pewnością przygotujemy rozwiązania, które spełnią twoje oczekiwania.