Fictomercial.pl to nie tylko usługi pisarskie, redakcyjne czy korektorskie. To nie tylko artykuły z dziedziny literatury. Fictomercial.pl to także miejsce, w którym budujemy społeczność pisarzy i pasjonatów pisania, specjalistów pracujących z pisarzami i ludzi żywo zainteresowanych dobrą literaturą. Nasz serwis to miejsce, w którym możesz spotkać i porozmawiać z ciekawymi osobowościami ze świata słowa pisanego.

Już w najbliższy wtorek, czyli 5 listopada 2019 roku o godzinie 19:00, odbędzie się jedno z takich spotkań. Gościem fictomercial.pl, a zarazem prowadzącym i główną gwiazdą telekonferencji online, będzie Janusz Muzyczyszyn – poeta, autor opowiadań, który w 2019 roku zadebiutował jako powieściopisarz książką pt. Mój drugi brzeg.

Spotkanie z Januszem Muzyczyszynem zostanie przeprowadzone w Strefie Pingwina, przestrzeni czytelni fictomercial.pl oddanej do użytku twórcom i członkom facebookowej grupy Niebieskie pingwiny, skupiającej osoby zainteresowane sztuką, z akcentem na literaturę.

W trakcie spotkania autor powieści Mój drugi brzeg odpowie na pytania, które członkowie grupy zadali mu we wcześniej przygotowanej i udostępnionej na Facebooku ankiecie. Janusz Muzyczyszyn opowie między innymi o wyzwaniach związanych z powstawaniem debiutanckiej powieści, rozwoju warsztatu pisarskiego, tematyce społecznej poruszonej w jego książce, współpracy na linii pisarz-redaktor (trzeba wspomnieć, że nasz gość jest także redaktorem i przy wydaniu pierwszej powieści przyszło mu stanąć „po drugiej stronie barykady”). Wierzymy też, że zdradzi nieco szczegółów dotyczących kolejnej powieści, zatytułowanej Droga 88, której proces wydawniczy właśnie się zwieńcza.

W trakcie spotkania z pewnością pojawią się kolejne pytania, na które również znajdzie się czas w zaplanowanej formule telekonferencji. Z pisarzem będzie można bowiem rozmawiać w trybie live!

Wszystkim, którzy chcieliby wziąć udział w spotkaniu live z Januszem Muzyczyszynem, udostępniamy poniżej link do Strefy Pingwina w czytelni fictomercial.pl, a także link do instrukcji logowania i uczestnictwa w telekonferencji.

Link do Strefy Pingwina: TUTAJ (możesz zalogować się jako Gość, bez konieczności rejestracji)

Link do instrukcji: TUTAJ

W imieniu swoim i grupy Niebieskie pingwiny… Zapraszamy!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *